Dag leden,
Ik heb dus mannetje en een vrouwtje en het zijn Russische dwerghamster. 2 weken geleden viel het ons op dat het vrouwtje telkens een paar gram aankwam, dus we dachten al dat het misschien een zwangerschap kon zijn. Vanochtend hoorde ik gepiep ik net zag ik dus dat er 1 baby in het huisje ligt.
Nu is het zo dat ik vaak lees dat een hamster meerdere babies krijgt, maar ik zie er dus maar 1 liggen? Betekend het dat mijn hamster(s) de andere op hebben gegeten of heeft ze maar 1 baby gekregen?
Ik heb trouwens de hamsters uit elkaar gehaald want het mannetje ging telkens het vrouwtje dekken.
Graag hoor ik jullie ervaringen.
Babies opgegeten of toch 1 jong gekregen
Moderator: I
Re: Babies opgegeten of toch 1 jong gekregen
Dat hangt er maar net vanaf. Já een vrouwtjes hamsters kan meerdere beebies krijgen, net als dat een vrouw meerdere kindjes kan krijgen. Máár er zijn zo gigantisch veel redenen waarom een nestje niet groot is, niet levensvatbaar of binnen 48uur volledig geruimd wordt. Dus moeilijk om daar een antwoord op te geven: De natuur is hard, maar weet het wel het beste.
Niet meer bij elkaar zetten en hopen dat dit allemaal voorspoedig afloopt.
Niet meer bij elkaar zetten en hopen dat dit allemaal voorspoedig afloopt.
Hamstery Pure Colour
https://HamsteryPureColour.com
HamsterScaping, het creëren van een natuurlijke leefwereld voor je hamster.
http://www.HamsterScaping.Info
Facebookgroep Hamsterscaping
https://HamsteryPureColour.com
HamsterScaping, het creëren van een natuurlijke leefwereld voor je hamster.
http://www.HamsterScaping.Info
Facebookgroep Hamsterscaping
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten