Als je hamster letterlijk van de één naar de andere kant op en neer rent denk ik dat je je zorgen moet gaan maken of er niet iets mis met hem is

De meestje dwergjes zijn toch wel gek op hun wiel, daar kunnen ze kilometers in vooruit rennen, dus waarom zouden ze dat in het hok willen doen?
Ja als het nou een kooitje van 20x30 is, dan maakt het wel uit ja.. Maar dit gaat om of de 10cm's de ene of de andere kant uit gaan, maakt niet zoveel uit.
Als de hokjes straks lekker vol staan/hangen en ze mogen vaak in de ren los dan is het waarschijnlijk leuker voor een hamster dan een duna waarvan alleen de bodem gebruikt word en die nooit los mogen, hier zit ook nog een verdieping bij e.d. Zoals ik al eerder zei, je moet alles wel een beetje met elkaar afwegen.
Nu ben ik ook van hoe groter hoe beter zoals ik al zei, maar om moeilijk te doen over dit, in dit geval kan je beter je energie steken in zeuren bij de dierenwinkels, die zitten pas vreselijk klein
