kissme4life schreef:Mijn hamsters zaten een half jaar bjielkaa in een hok en het vrouwtje had nooit zin heb het hier toen ook nagevraagt hoe dat kwam en toen ineens een wonder ik ontdekte ineens 4 jonkies, dus geduld is een schone zaak
Die van jou hebben een half jaar bij elkaar gezeten en hebben nooit gevochten?
Volgens mij doen ze dat wel ja als ze zwanger zijn...
www.stabyhoun.nl
Zouden jullie willen stemmen? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1680715991523&set=a.1680710391383.88156.1646263442
Klik op de link en dan op: "Vind ik leuk". Thanks!
Mijn drachtige hamsters hebben verschillende karakters tijdens de drachtigheid, de een wordt wat bijterig/agressief, de ander juist heel lief en aanhankelijk.
Daarbij nog een vraag (overigens heeft het allemaal te maken met de starter van dit topic ): hoelang duurt "de daad" bij rusjes? Is dat kwestie van 2 seconden of gaat daar meer tijd overheen?