Pagina 1 van 1

lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 07 nov 2014, 17:16
door silversky
Zoals de titel zegt, heb ik het kleine probleempje dat mijn drinkflesjes na een tijd beginnen te lekken. Ik spoel ze om de dag uit voor nieuw water en was ze regelmatig uit. Bestaat er iets waarmee je kunt vermijden dat ze gaan lekken? Of kan ik beter overstappen naar drinkbakjes?

Alvast bedankt voor het antwoord :lol:

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 08 nov 2014, 13:10
door 2Fat2Walk
Dinger zijn 2 euro, persoonlijk zou ik gewoon een nieuwe kopen.
Ik denk dat er weinig trucjes zijn om dat te voorkomen.

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 10 nov 2014, 19:57
door sweetylovesamuelle
Ik heb zelf een drinkbakje, dat kan niet gaan lekken en "werkt" ook gewoon goed! ;)

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 10 nov 2014, 22:52
door Mooonie
Ze lekker minder als ze goed gevuld zijn, dus echt bijna tot bovenaan. Verder heb ik geen tips of trucs helaas ;)

-- 10 nov 2014 23:53 --

Ze lekker minder als ze goed gevuld zijn, dus echt bijna tot bovenaan. Verder heb ik geen tips of trucs helaas ;)

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 11 nov 2014, 13:21
door Haags Hopje
wat voor soort drinkflesje is het eigenlijk?

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 11 nov 2014, 15:12
door Corine*Kiwie*
Ik had hetzelfde probleem. Ik gebruikte die classic drinkflesjes die je overal kan kopen. Het was niet echt een groot probleem maar wel irritant. Inmiddels ben ik overgestapt op ferplast drinky's. Die had ik heel vroeger ook. (totdat ze kapot waren gegaan omdat m'n ma ze een keer wilde uitkoken) Maar goed ik kon me er nog van herinneren dat die altijd wel fijn werkten. Inmiddels hangen ze een paar dagen en wat al gelijk opvalt is dat het tuitje (of hoe je dat ook noemt) veel degelijker in elkaar zit. het is een mechanisme met 2 kogels en binnen in het tuitje zit nog een plastic laagje waardoor de kogel goed aansluit. Ze doen het heel goed en er komt niet eens een druppel vanaf. De hamsters hier kunnen er ook prima uit drinken verder. Ook mijn 2 dwergjes van 5 weken. Ze zijn wel wat duurder dan een classic drinkfles. Je kan ze bij verschillende webshops kopen met en zonder zuignap.

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 11 nov 2014, 23:50
door Peanut.76
Ik heb 3 drinkflesjes gekocht (die allemaal lekten) voor ik uiteindelijk de perfecte fles gevonden had: een glazen fles van Living World (ook te koop via zooplus geloof ik). Deze fles is wat duurder (rond de 6 euro geloof ik) maar werkt super. Lekt geen druppel, is van glas dus kan ik kan met de fles die ik nu heb nog een hele lange tijd doen geloof ik.

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 14 nov 2014, 10:57
door silversky
Ik gebruik classic drinkflesjes. Ik heb een tijd geleden zo'n drinky gekocht, maar die zat iets te goed in elkaar, want er kwam geen druppel uit, helemaal uit elkaar gehaald en terug in mekaar gezet, hielp niet. Toen ben ik maar terug naar de winkel gegaan voor een andere en had ik weer hetzelfde. :lol: Wel goed om te weten dat ze normaal gezien wel werken. Kan je die glazen flessen van living world aan de tralies hangen?

Ik kan ook gewoon elke keer een nieuw classic flesje kopen, maar ik vind het eigenlijk zonde om elke keer een flesje te moeten weggooien. Ik kan hem ook gewoon laten hangen, maar hij lekt daarvoor iets te veel. Ik veegde het wel elke keer op, maar als ik niet thuis was, liep mijn hamster daar gewoon door, dus waren zijn pootjes nat. Voorlopig gebruik ik drinkbakjes, maar ik vind flesjes toch iets handiger eigenlijk. :D

Re: lekkende drinkflesjes

Geplaatst: 14 nov 2014, 11:29
door Peanut.76
Ja de living world flesjes komen met een metalen hangertje, je kan ze zowel binnen als buiten de kooi hangen :-)