Pagina 1 van 1
Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 09 apr 2018, 23:42
door xfn.045
Hallo gister avond zijn mijn 2 hamsters ontsnapt 1mannetje en 1vrouwtje en nu is de vraag is mijn hamster zwanger? Hoe kan ik dat merken
:het is een Syrische hamster
Mvg fenne

Re: Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 10 apr 2018, 23:54
door denniss112
Of je hamster zwanger is, geen idee. Ligt er misschien ook aan hoelang ze ontsnapt zijn. Misschien dat 50% stickertje eraf halen? Straks eten ze het op

Re: Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 11 apr 2018, 20:22
door xDenies
Voorlopig merk je dat nog niet ALS er al een geslaagde dekking heeft plaats gevonden. Houd het gewicht over een week goed in de gaten en als deze stijgt dan kan je het antwoord zelf wel invullen. Ik hoop voor jou en de hamster van niet in ieder geval.
Wel een tip. Zo te zien heb je een medium silent spinner; deze is te klein voor een Syrische hamster. Wellicht ook mede de oorzaak van de ontsnapping.
Re: Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 11 apr 2018, 22:07
door DeHamstersVanYanaica
Zal je over een paar weken wel zien denk ik. Hoe kunnen beide hamsters nou ontsnapt zijn?
Een vriendin van mij had een zwangere hamster opgehaald bij de dierenwinkel. Daar kwamen ze een werk van te voren achter omdat ze niet erg veel was gegroeid in de lengte, maar haar buikje was enorm gezwollen en ze kon gewoon niet dik zijn met het voer wat ze kreeg.
Re: Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 11 apr 2018, 23:08
door Mirkku
'over een paar weken zien' is een beetje lang, na 3 weken worden de jongen al geboren (minder bij syren). Goed in de gaten houden en v ooral het gewicht bijhouden!
Re: Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 16 mei 2018, 20:26
door DopeyCarlijn
Is inderdaad wel heel toevallig dat ze alle 2 tegelijkertijd zijn ontsnapt. Mag ik vragen hoe groot de kooi is? Die ziet er ook kleiner uit dan de minimum maten. Als ze drachtig is zal ze zeer waarschijnlijk vanaf dag 12 duidelijk aankomen in gewicht en een buik krijgen, maar beide hoeven niet. Is ook afhankelijk van het formaat van het nest en het verschilt per hamster.
Re: Is mijn hamster zwanger?
Geplaatst: 22 mei 2018, 13:32
door Mirkku
@DopeyCarlijn, inmiddels zal TS wel zeker weten of de hamster zwanger was
