Pagina 1 van 1

Ik kan geen berichtjes meer sturen!

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:06
door Anouck
Ik wou een berichtje sturen naar nope1431, maar als ik dan op Ok druk, dan staat hij niet bij verzonden berichten, maar bij out-box.. Hoe kan dat?

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:14
door Syltje
Omdat degene naar wie je een berichtje hebt verstuurd het nog niet heeft geopend. Dan verplaatst het namelijk vanzelf naar verzonden berichten :D

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:15
door morgantcm
Even de zoekfunctie gebruiken, dan had je bijvoorbeeld dit topic gevonden: http://forum.dehamster.nl/viewtopic.php?t=30894

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:16
door Nano!
Ik heb juist 't probleem dat ik melding krijg van een privé bericht, maar dat er niks in m'n inbox staat.:S

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:18
door Syltje
Dan heeft degene wie jou dat bericht heeft verstuurd het alweer verwijderd voor je het kon lezen. Dat mailtje is dan niet meer ongedaan te maken.

Maarre... ook dat is te vinden met de zoekfunctie hoor :)

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:18
door morgantcm
Dat is ook een veelvoorkomend "probleem": het houdt in dat iemand jou een PM heeft gestuurd, maar toch weer heeft verwijderd uit zijn/haar PM outbox, vóórdat jij de PM hebt gelezen ;)

Geplaatst: 18 mar 2010, 18:20
door Syltje
Nana... ik ben lekker sneller :lol: Maar goed, ik gooi een slotje op dit topic. Het zou echt fijn zijn als jullie gewoon de zoekfunctie wat vaker willen gebruiken. Het is helemaal niet ingewikkeld hoor :D En ik ben zelfs bereid een snelcursus te geven mocht je er echt niet uitkomen