Pagina 1 van 1

Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 14 apr 2012, 21:31
door kimlovehamster
Is het normaal dat mijn hamster eigenlijk alleen maar in haar radje rent de hele avond?
Ik kijk wel eens filmpjes en lees hier en daar wel wat, en denk dat andere hamsters wat meer rond lopen.
Het kan niet liggen aan dat het saai is in haar hok, dat is het niet. Ik verstop eten, heb rolletjes waar ze doorheen kan, trapjes, verdiepingen en zand. Genoeg te doen lijkt me, en ik verander het ook regelmatig.
Verveeld ze zich dan toch? Of ligt dit gewoon aan het karakter van mijn hamster?
Alvast bedankt,
Groetjes, Kim

Re: Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 14 apr 2012, 21:45
door SpookyH
Ik denk ook deels aan het karakter.
Mijn dwerghamster zit alleen maar in zijn radje, springt er om de 3 sec. uit, springt er weer in, en gaat zo door. Totdat hij even wil rondsnuffelen, gooit zijn zand uit zijn bakje, ook het eten, rent naar het rad, gaat er weer eff 5 sec in, springt eruit, 3 sec erin, springt eruit, zo gaat het door.. De hele nacht.
Hij zou het wel heel erg leuk vinden denk ik ;) Radjes zijn ook het favoriete speeltje van de hamster denk ik.

Re: Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 14 apr 2012, 23:23
door Celisexxx
Mijn dwerghamster zit alleen maar in zijn radje, springt er om de 3 sec. uit, springt er weer in, en gaat zo door.
Binky doet dat ^ ook, maar soms gaat hij echt alleen maar in zijn radje en dan haal ik het radje er meestal even een paar uur uit... Anders raakt ie er een beetje verslaafd aan ;)

Re: Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 15 apr 2012, 12:39
door ElanorL
Het ligt heel erg aan het karakter denk ik. Mijn eerste Rusje deed ook niets anders dan in haar radje rennen als ze wakker was. Terwijl mijn Delphi nu wel regelmatig er in rent, maar echt veeel minder dan mijn eerste Rusje. Ik dacht eerst dat Delphi misschien te rustig was ofzo, maar het lijkt gewoon haar karakter. Ze graaft veel liever of zoekt naar eten dan te rennen.

Re: Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 15 apr 2012, 18:22
door kimlovehamster
Oke, zoiets dacht ik inderdaad al. Gelukkig!

Re: Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 19 apr 2012, 16:13
door Lunalover!!!
Mijn hamstertje Luna doet dat ook maar ze is nog heel jong ik heb haar nu een paar weekjes, Maar ze is al best tam gelukkig bijt ze niet :D alleen vind ik het soms een beetje raar dat ze alleen maar in het rad rent (vanaf 's avonds en dan de hele nacht door)

Re: Hamster alleen maar in radje?

Geplaatst: 19 apr 2012, 23:11
door VivaLaKimm
Haha, mijn hamster maakt helemaal geen gebruik van zijn rad (nog nooit gedaan in ieder geval).