Na 7 jaar moderaten ga ik het voor gezien houden.
Momenteel werk ik 2-3 dagen in de week, dan ben ik 6 uur thuis, eten, Jelle op bed leggen; kan dus alleen 's avonds even op het forum aanwezig zijn (tenzij ik op mijn werk even tijd over heb om stiekem te forummen).
De doordeweekse dagen dat ik vrij ben eist Jelle al mijn aandacht op; forummen terwijl hij erbij is werkt echt niet, en de 2 uurtjes die hij slaapt overdag heb ik ook wel wat anders te doen.
En ook de weekenden zijn meestal aardig volgepland met bezoekjes enzo...
Dus schoot het moderaten er de laatste tijd toch een beetje bij in. Het gaat dan ook meer voelen als een verplichting, en dat vind ik toch maar niks.
Als ik dan even tijd heb om op het forum te komen kom ik liever gewoon even kletsen, en die topics lezen die me interessant lijken, in plaats van de rapportages en verplichte subfora doorspitten.
Uiterlijk eind maart ga ik echt stoppen met moderaten. Ik heb er niet direct haast mee, we kijken even hoe het loopt met zoeken van vervanging.
Daar horen jullie dus binnenkort nog wel meer van!
Ik wilde in ieder geval alvast iedereen op de hoogte brengen.
